Amphenol Industrial PT06E18-30S-424
PT06E18-30S-424 picture photo
Mfg. Part Number
PT06E18-30S-424
Brief Description
PT 30C 1#16,29#20 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06E18-30S-424.pdf
Availability of PT06E18-30S-424
QUANTITY
PT06E18-30S-424 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06E18-30S-424
Internal Part NumberEIS-PT06E18-30S-424
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06E18-30S-424
Related LinksPT06E18, PT06E18-30S-424 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06E18-30S-424 Details Description
Related parts for PT06E18-30S-424
RES SMD 110 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG STEREO 3.5MM HD datasheet.pdf
IC POT DGTL 100K 100TAP 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 82K OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 26PIN SLD CUP datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 3W DO204AL datasheet.pdf
FIXED IND 82NH 1.15A 95 MOHM SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CAP CER 7.2PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf