Amphenol Industrial PT06SE12-10SZ-SR
PT06SE12-10SZ-SR picture photo
Mfg. Part Number
PT06SE12-10SZ-SR
Brief Description
PTSE 10C 10#20 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06SE12-10SZ-SR.pdf
Availability of PT06SE12-10SZ-SR
QUANTITY
PT06SE12-10SZ-SR Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06SE12-10SZ-SR
Internal Part NumberEIS-PT06SE12-10SZ-SR
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06SE12-10SZ-SR
Related LinksPT06SE12, PT06SE12-10SZ-SR Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06SE12-10SZ-SR Details Description
Related parts for PT06SE12-10SZ-SR
SENSOR TEMP I2C/SMBUS 16QSOP datasheet.pdf
SW DIP PIANO SPST 7 POS SEALED datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 120mA Signage 16-TSSOP datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 20NS 68PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 1.2UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 datasheet.pdf
CAP ARRAY 2200PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
ST-7EP1N8A8005 datasheet.pdf
MKP 0.82UF 5% 2000VDC DRAWING T8 datasheet.pdf