Amphenol Industrial PT06UWHSB2-14-12S-023
PT06UWHSB2-14-12S-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT06UWHSB2-14-12S-023
Brief Description
PT 12C 4#16 8#20 SKT PLUG
Datasheet Download
PT06UWHSB2-14-12S-023.pdf
Availability of PT06UWHSB2-14-12S-023
QUANTITY
PT06UWHSB2-14-12S-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT06UWHSB2-14-12S-023
Internal Part NumberEIS-PT06UWHSB2-14-12S-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT06UWHSB2-14-12S-023
Related LinksPT06UWHSB2, PT06UWHSB2-14-12S-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT06UWHSB2-14-12S-023 Details Description
Related parts for PT06UWHSB2-14-12S-023
CONN RECEPT PIN .015-.022" .266" datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.1A SOT23-5 datasheet.pdf
60712-10 CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3.5A SYNC 8SOP datasheet.pdf
OSC VCTCXO 24.576MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf
MKP 2UF 5% 1000VDC DRAWING T1 datasheet.pdf
TV 37C 37#22D PIN PLUG datasheet.pdf
4.85 VOLT ULTRA LOW DROPOUT REGULATOR IC datasheet.pdf
192 kHz Stereo Asynchronous Sample Rate Converter IC datasheet.pdf