Amphenol Industrial PT07A12-10SX-023
PT07A12-10SX-023 picture photo
Mfg. Part Number
PT07A12-10SX-023
Brief Description
PT 10C 10#20 SKT RECP
Datasheet Download
PT07A12-10SX-023.pdf
Availability of PT07A12-10SX-023
QUANTITY
PT07A12-10SX-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT07A12-10SX-023
Internal Part NumberEIS-PT07A12-10SX-023
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT07A12-10SX-023
Related LinksPT07A12-, PT07A12-10SX-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT07A12-10SX-023 Details Description
Related parts for PT07A12-10SX-023
IC OPAMP CFA 235MHZ 8SOPWRPAD datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CBL 1COND 24AWG 600V WHITE 100' datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV 2CH TRANS 6SMD datasheet.pdf
Connector Socket 98 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X20MM R-TAB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 62 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
"MICRO 51C P 120"" WHT JACKS NI" datasheet.pdf
HDM SMPR042F K (CUT) datasheet.pdf
CAP 330 UF 20% 10 V datasheet.pdf