Amphenol Industrial PT07SE12-3S-027
PT07SE12-3S-027 picture photo
Mfg. Part Number
PT07SE12-3S-027
Brief Description
PTSE 3C 3#16 SKT RECP
Datasheet Download
PT07SE12-3S-027.pdf
Availability of PT07SE12-3S-027
QUANTITY
PT07SE12-3S-027 Order Process
Ship out your order
Specifications of PT07SE12-3S-027
Internal Part NumberEIS-PT07SE12-3S-027
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT07SE12-3S-027
Related LinksPT07SE1, PT07SE12-3S-027 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PT07SE12-3S-027 Details Description
Related parts for PT07SE12-3S-027
RES SMD 7.5KOHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANSF HDSL 135:40.2 2.92MH SMT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 37POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM CM 16-MSOP datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 15A 250V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
DIODE ZENER 33V 3W DO216AA datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 1.8V SMD datasheet.pdf