Laird Technologies IAS PT400100NB
PT400100NB picture photo
Mfg. Part Number
PT400100NB
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CBL ASSY PIGTAIL 100'CRIMP N-BNC
Datasheet Download
PT400100NB.pdf
Availability of PT400100NB
QUANTITY
PT400100NB Order Process
Ship out your order
Specifications of PT400100NB
Internal Part NumberEIS-PT400100NB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT400100NB
Related LinksPT400, PT400100NB Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
PT400100NB Details Description
Related parts for PT400100NB
CONN EDGECARD 62POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC FPGA 147 I/O 208QFP datasheet.pdf
IC DAC 10BIT SPI/SRL TSOT-23-8 datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8SMD datasheet.pdf
IC FPGA 72 I/O 84PLCC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 0.75 OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf