Laird Technologies IAS PT40010NN
PT40010NN picture photo
Mfg. Part Number
PT40010NN
Brief Description
CBL ASSY PIGTAIL 10' NM NM
Datasheet Download
PT40010NN.pdf
Availability of PT40010NN
QUANTITY
PT40010NN Order Process
Ship out your order
Specifications of PT40010NN
Internal Part NumberEIS-PT40010NN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT40010NN
Related LinksPT40, PT40010NN Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
PT40010NN Details Description
Related parts for PT40010NN
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC 1.5KE datasheet.pdf
TRANS 2PNP 30V 4.8A 8SO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W datasheet.pdf
SHEET FABRIC 12.7X50.8MM 100/PK datasheet.pdf
ANTENNA PANEL 36" RP SMA MALE datasheet.pdf
RES 6.65K OHM .3W 1% RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO13 datasheet.pdf
DIODE 6A 200V TO277A SMPC datasheet.pdf
68000UF 40V 65X105MM 85C 15000H datasheet.pdf