Laird Technologies IAS PT400200NN
PT400200NN picture photo
Mfg. Part Number
PT400200NN
Brief Description
CBL ASSY PIGTAIL 200' NM NM
Datasheet Download
PT400200NN.pdf
Availability of PT400200NN
QUANTITY
PT400200NN Order Process
Ship out your order
Specifications of PT400200NN
Internal Part NumberEIS-PT400200NN
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PT400200NN
Related LinksPT400, PT400200NN Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
PT400200NN Details Description
Related parts for PT400200NN
LED AMBER CLEAR 2SMD R/A datasheet.pdf
Connector Receptacle 56 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
4 ROW VERTICAL HEADER PRESS datasheet.pdf
CONN RCPT WALL MNT 12POS W/PIN datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 208CABGA datasheet.pdf
CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC DDR SDRAM 256MBIT 5NS 66TSOP datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
FEEDER BOWL 1 JBOX ASSY datasheet.pdf
CAP POLY 820UF 0.2 16V SMD datasheet.pdf