Amphenol Industrial PTS06CGMSS3-14-18P-023
PTS06CGMSS3-14-18P-023 picture photo
Mfg. Part Number
PTS06CGMSS3-14-18P-023
Brief Description
PTSE 18C 18#20 PIN PLUG
Datasheet Download
PTS06CGMSS3-14-18P-023.pdf
Availability of PTS06CGMSS3-14-18P-023
QUANTITY
PTS06CGMSS3-14-18P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of PTS06CGMSS3-14-18P-023
Internal Part NumberEIS-PTS06CGMSS3-14-18P-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PTS06CGMSS3-14-18P-023
Related LinksPTS06CGMSS3, PTS06CGMSS3-14-18P-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PTS06CGMSS3-14-18P-023 Details Description
Related parts for PTS06CGMSS3-14-18P-023
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
RES SMD 15.4K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 6POS WALL MT SCKT datasheet.pdf
CIR BRKR THRMMAG 1A 480VAC LEVER datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
2 X 108 YD BULK datasheet.pdf
CRYSTAL 27.000 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf
12POS,TAB 1.6X0.6,TAB HSG,ASSY datasheet.pdf