Amphenol Industrial PTSF06SE-24-61P
PTSF06SE-24-61P picture photo
Mfg. Part Number
PTSF06SE-24-61P
Brief Description
CONN PLUG W/PINS
Datasheet Download
PTSF06SE-24-61P.pdf
Availability of PTSF06SE-24-61P
QUANTITY
PTSF06SE-24-61P Order Process
Ship out your order
Specifications of PTSF06SE-24-61P
Internal Part NumberEIS-PTSF06SE-24-61P
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PTSF06SE-24-61P
Related LinksPTSF06S, PTSF06SE-24-61P Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
PTSF06SE-24-61P Details Description
Related parts for PTSF06SE-24-61P
RES SMD 9.1K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS C-MT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123FL datasheet.pdf
CONN PLUG 5 POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 17A 2.5 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 61POS SKT datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 20MHZ 85MW 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN HAN HOOD W/ADAPT ASSY PG29 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf