Murata Electronics North America PV32S502A
PV32S502A picture photo
Mfg. Part Number
PV32S502A
Datasheet Download
PV32S502A.pdf
Availability of PV32S502A
QUANTITY
PV32S502A Order Process
Ship out your order
Specifications of PV32S502A
Internal Part NumberEIS-PV32S502A
Delivery TimeIn stock, ship PV32S502A today.
SeriesPV32S
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-PV32S502A
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPV32, PV32S502A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
PV32S502A Details Description
Related parts for PV32S502A
Crystal 32.7680kHz 20ppm 12.5pF 50 kOhm -10°C - 60°C Surface Mount datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 430MA 830 MOHM datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR 8-SOIC datasheet.pdf
CABLE CS1 EXP I/O 5M datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 667MHZ 689TEPBGA datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W datasheet.pdf
IC MMIC AMP HBT HI IP3 SOT-89 datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf
TEK-TRAY PARTITION SET datasheet.pdf
FASTON CONN. 6.3 MM SRS, RECEPTA datasheet.pdf
CRYSTAL 32.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf