Panduit PVL100BY-S-Y
PVL100BY-S-Y picture photo
Mfg. Part Number
PVL100BY-S-Y
Manufacturer
Product Category
Labels, Labeling
Brief Description
MARKER LETTER OUTDOOR S
Datasheet Download
PVL100BY-S-Y.pdf
Availability of PVL100BY-S-Y
QUANTITY
PVL100BY-S-Y Order Process
Ship out your order
Specifications of PVL100BY-S-Y
Internal Part NumberEIS-PVL100BY-S-Y
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
Category Hardware, Fasteners, Accessories
FamilyLabels, Labeling
Series-
PackagingSheet
TypeLabel
Label Type-
Label Size1.50" L x 0.88" W (38.1mm x 22.4mm)
MaterialVinyl
ColorBlack Legend, Yellow Background
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PVL100BY-S-Y
Related LinksPVL100, PVL100BY-S-Y Datasheet, Panduit Distributor
PVL100BY-S-Y Details Description
Related parts for PVL100BY-S-Y
RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
TRIMMER 200K OHM 1/4W PC PIN datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 29MM datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher PWM Dimming 1.77A Lighting eSIP-7F datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
IC LCD DISPLAY DRIVER datasheet.pdf
48UF 250V 19.05X28.58 85C AXI datasheet.pdf