Panduit PVL200BY-2-Y
PVL200BY-2-Y picture photo
Mfg. Part Number
PVL200BY-2-Y
Brief Description
MARKER NUMBER OUTDOOR 2
Datasheet Download
PVL200BY-2-Y.pdf
Availability of PVL200BY-2-Y
QUANTITY
PVL200BY-2-Y Order Process
Ship out your order
Specifications of PVL200BY-2-Y
Internal Part NumberEIS-PVL200BY-2-Y
Label Type-
Label Size2.25" L x 0.88" W (57.2mm x 22.4mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PVL200BY-2-Y
Related LinksPVL200, PVL200BY-2-Y Datasheet, Panduit Distributor
PVL200BY-2-Y Details Description
Related parts for PVL200BY-2-Y
D-SUB CABLE MMU37K/MC37G/MMU37K datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 150V 0605 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 16V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 137K OHM 1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 3W 15V 200MA OUT datasheet.pdf