Murata Electronics North America PVZ2A334A01R00
PVZ2A334A01R00 picture photo
Mfg. Part Number
PVZ2A334A01R00
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
PVZ2A334A01R00.pdf
Availability of PVZ2A334A01R00
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
PVZ2A334A01R00 Order Process
Ship out your order
Specifications of PVZ2A334A01R00
Internal Part NumberEIS-PVZ2A334A01R00
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship PVZ2A334A01R00 today.
SeriesPVZ2A334
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-PVZ2A334A01R00
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksPVZ2A33, PVZ2A334A01R00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
PVZ2A334A01R00 Details Description
Related parts for PVZ2A334A01R00
DEV KIT FOR F040/F041/F042/F043 datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD datasheet.pdf
CABLE 4POS M12 PLUG-SOCKET 3M datasheet.pdf
IC TXRX RS485/RS422 ESD 8NSOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
RES 931K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP CER 75PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT datasheet.pdf