Panduit PW50FR-T20Y
PW50FR-T20Y picture photo
Mfg. Part Number
PW50FR-T20Y
Manufacturer
Product Category
Spiral Wrap, Expandable Sleeving
Brief Description
.5012.7MM PANWRAP BLK FLAME RET
Datasheet Download
PW50FR-T20Y.pdf
Availability of PW50FR-T20Y
QUANTITY
PW50FR-T20Y Order Process
Ship out your order
Specifications of PW50FR-T20Y
Internal Part NumberEIS-PW50FR-T20Y
Lead Free Status / RoHS StatusVendor undefined / Vendor undefined
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires - Management
FamilySpiral Wrap, Expandable Sleeving
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PW50FR-T20Y
Related LinksPW50F, PW50FR-T20Y Datasheet, Panduit Distributor
PW50FR-T20Y Details Description
Related parts for PW50FR-T20Y
Z-PACK SHLD.UPPER A datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR LVPECL 8-TSSOP datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 8.5NS 100TQFP datasheet.pdf
IC REG LDO 9V 1A TO220AB datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 19POS R/A 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS PNL MNT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 6W datasheet.pdf
OSC VCTCXO 19.44MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A datasheet.pdf