Bulgin PX0410/12P/4045
PX0410/12P/4045 picture photo
Mfg. Part Number
PX0410/12P/4045
Brief Description
CONN HSNG PLUG INLINE 12POS PIN
Datasheet Download
PX0410/12P/4045.pdf
Availability of PX0410/12P/4045
QUANTITY
PX0410/12P/4045 Order Process
Ship out your order
Specifications of PX0410/12P/4045
Internal Part NumberEIS-PX0410/12P/4045
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
PackagingBulk
Connector TypePlug for Male Contacts
Number of Positions12
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PX0410/12P/4045
Related LinksPX0410/, PX0410/12P/4045 Datasheet, Bulgin Distributor
PX0410/12P/4045 Details Description
Related parts for PX0410/12P/4045
CONN IDC 25POS .100 GOLD 24AWG datasheet.pdf
IC TEMP SENSOR MICROPWR SOT23-5 datasheet.pdf
RES MO 1W 20K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
R/W HEAD W/5M CABLE datasheet.pdf
PMI T-1 3/4 INCAND AMBER UNFROST datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10% 6.3V 2917 datasheet.pdf
IC FLASH/LPDRAM 1.5GBIT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
ETHERNET CABLE M12-D datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf