Bulgin PX0411/10S/4045
PX0411/10S/4045 picture photo
Mfg. Part Number
PX0411/10S/4045
Brief Description
CONN HSNG RCPT IN-LINE 10POS SKT
Datasheet Download
PX0411/10S/4045.pdf
Availability of PX0411/10S/4045
QUANTITY
PX0411/10S/4045 Order Process
Ship out your order
Specifications of PX0411/10S/4045
Internal Part NumberEIS-PX0411/10S/4045
PackagingBulk
Connector TypeReceptacle for Female Contacts
Number of Positions10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PX0411/10S/4045
Related LinksPX0411/, PX0411/10S/4045 Datasheet, Bulgin Distributor
PX0411/10S/4045 Details Description
Related parts for PX0411/10S/4045
RES SMD 1.27 OHM 1% 1W 2615 datasheet.pdf
SENS PRESSURE MODULE 1PSIG GAUGE datasheet.pdf
SENSOR PRES 15PSI GAUG 5V DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONN LINE DRAIN CRIMP 1POS datasheet.pdf
6IN NOM RIGID HVY DTY CASTER:NYL datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM datasheet.pdf
LABEL ID RATING 2.88"X1.75"YL/BK datasheet.pdf
IC BATT CHRG LI-ION datasheet.pdf
CAP FILM 0.27 UF 20% 300 VAC RAD datasheet.pdf