Bulgin PXM6010/22P/CR/0507
PXM6010/22P/CR/0507 picture photo
Mfg. Part Number
PXM6010/22P/CR/0507
Brief Description
CONN HSNG PLUG FLEX 22POS PIN
Datasheet Download
PXM6010/22P/CR/0507.pdf
Availability of PXM6010/22P/CR/0507
QUANTITY
PXM6010/22P/CR/0507 Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM6010/22P/CR/0507
Internal Part NumberEIS-PXM6010/22P/CR/0507
PackagingBulk
Connector TypePlug for Male Contacts
Number of Positions22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM6010/22P/CR/0507
Related LinksPXM6010/2, PXM6010/22P/CR/0507 Datasheet, Bulgin Distributor
PXM6010/22P/CR/0507 Details Description
Related parts for PXM6010/22P/CR/0507
TERM BLOCK HDR 34POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN TNC JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
IC CCD SIGNAL PROCESSOR 176LQFP datasheet.pdf
OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
TOOL FERRULE CRIMP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 3A DO214AB datasheet.pdf
DIODE AVALANCHE 600V 3A SOD64 datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 1W DO214AC datasheet.pdf
IMPACT 4X14 85OHM OPEN 18MM MEZZ datasheet.pdf