Bulgin PXM6010/22S/CR/0405/SN
PXM6010/22S/CR/0405/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM6010/22S/CR/0405/SN
Brief Description
CONN HSNG PLUG FLEX 22POS SKT
Datasheet Download
PXM6010/22S/CR/0405/SN.pdf
Availability of PXM6010/22S/CR/0405/SN
QUANTITY
PXM6010/22S/CR/0405/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM6010/22S/CR/0405/SN
Internal Part NumberEIS-PXM6010/22S/CR/0405/SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
Number of Positions22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM6010/22S/CR/0405/SN
Related LinksPXM6010/22S, PXM6010/22S/CR/0405/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM6010/22S/CR/0405/SN Details Description
Related parts for PXM6010/22S/CR/0405/SN
CAP FILM 1.2UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
SCR PHASE CONT 600V 960A E-PUK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED SM4 320LM WM WHT 3045K 2X2 datasheet.pdf
SPIRALWRAP 1.0'' DIA NATURA 100' datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20SSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 14V 500MW SOD123 datasheet.pdf
LED CBL ASSY 5MM 0.5W WH/BK 6"LD datasheet.pdf