Bulgin PXM6010/22S/CR/0507/SN
PXM6010/22S/CR/0507/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM6010/22S/CR/0507/SN
Brief Description
CONN HSNG PLUG FLEX 22POS SKT
Datasheet Download
PXM6010/22S/CR/0507/SN.pdf
Availability of PXM6010/22S/CR/0507/SN
QUANTITY
PXM6010/22S/CR/0507/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM6010/22S/CR/0507/SN
Internal Part NumberEIS-PXM6010/22S/CR/0507/SN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
Number of Positions22
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM6010/22S/CR/0507/SN
Related LinksPXM6010/22S, PXM6010/22S/CR/0507/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM6010/22S/CR/0507/SN Details Description
Related parts for PXM6010/22S/CR/0507/SN
CONN HEADER 23POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
IGBT MOD SGL 1200V 400A H SER datasheet.pdf