Bulgin PXM7010/32S/CR/1113/SN
PXM7010/32S/CR/1113/SN picture photo
Mfg. Part Number
PXM7010/32S/CR/1113/SN
Brief Description
CONN HSG PLUG FLEX 32POS SKTS
Datasheet Download
PXM7010/32S/CR/1113/SN.pdf
Availability of PXM7010/32S/CR/1113/SN
QUANTITY
PXM7010/32S/CR/1113/SN Order Process
Ship out your order
Specifications of PXM7010/32S/CR/1113/SN
Internal Part NumberEIS-PXM7010/32S/CR/1113/SN
PackagingBulk
Connector TypePlug for Female Contacts
Number of Positions32
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)PXM7010/32S/CR/1113/SN
Related LinksPXM7010/32S, PXM7010/32S/CR/1113/SN Datasheet, Bulgin Distributor
PXM7010/32S/CR/1113/SN Details Description
Related parts for PXM7010/32S/CR/1113/SN
SENSOR 15PSIS 1/8 NPT 5V datasheet.pdf
IC CODEC 24BIT 104DB 32-QFN datasheet.pdf
RES SMD 93.1 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 32-LLP datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.740" 5MM 3LD datasheet.pdf
Crystal 16.0000MHz 30ppm 20pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 52.3 OHM 1% 20W datasheet.pdf
Connector Socket 14 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V CMOS 25PPM 5X7MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 20A D2PAK datasheet.pdf