Xilinx PZ3128IS15BP-T
PZ3128IS15BP-T picture photo
Mfg. Part Number
PZ3128IS15BP-T
Brief Description
EE PLD, 17.5ns, CMOS, PQFP100 IC
Datasheet Download
PZ3128IS15BP-T.pdf
Availability of PZ3128IS15BP-T
QUANTITY
PZ3128IS15BP-T Order Process
Ship out your order
Specifications of PZ3128IS15BP-T
Internal Part NumberEIS-PZ3128IS15BP-T
Delivery TimeIn stock, ship PZ3128IS15BP-T today
SeriesPZ3128I
Number of CLBs-
Number of Terminals100
TechnologyCMOS
Feature2 DEDICATED INPUTS, 80 I/O
Package CodeTFQFP
Package ShapeSQUARE
Package StyleFLATPACK, THIN PROFILE, FINE PITCH Meter
Surface MountYES
Width14 mm
Length14 mm
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for PZ3128IS15BP-T
Alternative Part (Replacement)EIS-PZ3128IS15BP-T
DistributorEIS LIMITED
Related LinksPZ3128I, PZ3128IS15BP-T Datasheet, Xilinx Distributor
PZ3128IS15BP-T Details Description
Related parts for PZ3128IS15BP-T
RES CHAS MNT 2 OHM 10% 160W datasheet.pdf
IC NVSRAM 1MBIT 100NS 34PCM datasheet.pdf
DEV E10AUSB LICENSESH3 MOBIL FAM datasheet.pdf
IC DUAL 2BIT TRANS LATCH 16TSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 137VC DO204AC datasheet.pdf
CONN RCPT 4 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP FILM 1.8UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 14A 8DFN datasheet.pdf
MOTORIZED VRBLE TRANSF 280V 28A datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP FILM 4.7 UF 10% 305 VAC RAD datasheet.pdf