Bel Fuse Inc. QM48T50025-NBA0
QM48T50025-NBA0 picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50025-NBA0
Brief Description
35W 4X 12V DC INPUT 60-150V
Datasheet Download
QM48T50025-NBA0.pdf
Availability of QM48T50025-NBA0
QUANTITY
QM48T50025-NBA0 Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50025-NBA0
Internal Part NumberEIS-QM48T50025-NBA0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package48
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50025-NBA0
Related LinksQM48T50, QM48T50025-NBA0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50025-NBA0 Details Description
Related parts for QM48T50025-NBA0
CONN EDGECARD 60POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN SFP+ CAGE SGL W/LIGHT SPRNG datasheet.pdf
RES SMD 30.1KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3MH 170MA 3.7 OHM TH datasheet.pdf
CBL 35POS 0.5MM JMPR TYPE D 9" datasheet.pdf
CABLE CAT5E 8COND 24AWG 3000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK VERT 5POS TIN datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 1210 datasheet.pdf
LENS ASSY 1POS 21.6MM RND 14.3MM datasheet.pdf