Bel Fuse Inc. QM48T50033-NCA0
QM48T50033-NCA0 picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50033-NCA0
Brief Description
15W 2X 24V DC INPUT 16.8-75V
Datasheet Download
QM48T50033-NCA0.pdf
Availability of QM48T50033-NCA0
QUANTITY
QM48T50033-NCA0 Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50033-NCA0
Internal Part NumberEIS-QM48T50033-NCA0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50033-NCA0
Related LinksQM48T50, QM48T50033-NCA0 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50033-NCA0 Details Description
Related parts for QM48T50033-NCA0
Connector Receptacle 31 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 1KV X7R 1206 datasheet.pdf
CAP CER 7.3PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 6.3V 10% 1611 datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT CRIMP datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 250V X5R 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 740MA 230 MOHM datasheet.pdf