Bel Fuse Inc. QM48T50033-NCAP
QM48T50033-NCAP picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50033-NCAP
Brief Description
15W 2X 24V DC INPUT 16.8-75V
Datasheet Download
QM48T50033-NCAP.pdf
Availability of QM48T50033-NCAP
QUANTITY
QM48T50033-NCAP Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50033-NCAP
Internal Part NumberEIS-QM48T50033-NCAP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package60
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50033-NCAP
Related LinksQM48T50, QM48T50033-NCAP Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50033-NCAP Details Description
Related parts for QM48T50033-NCAP
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 4.50V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CAP CER 5PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
LED DOME LC GAP GREEN RT HSE datasheet.pdf
RES 220K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 162K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf