Bel Fuse Inc. QM48T50033-PACP
QM48T50033-PACP picture photo
Mfg. Part Number
QM48T50033-PACP
Brief Description
15W 2X 24V DC INPUT 16.8-75V
Datasheet Download
QM48T50033-PACP.pdf
Availability of QM48T50033-PACP
QUANTITY
QM48T50033-PACP Order Process
Ship out your order
Specifications of QM48T50033-PACP
Internal Part NumberEIS-QM48T50033-PACP
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QM48T50033-PACP
Related LinksQM48T50, QM48T50033-PACP Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
QM48T50033-PACP Details Description
Related parts for QM48T50033-PACP
RES CHAS MNT 100 OHM 10% 225W datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 500MA 125VAC AXIAL datasheet.pdf
12P MTA100 PSTD CONN ASSY LF datasheet.pdf
RES 549K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 310MA 1.65 OHM datasheet.pdf
IC REG BUCK 3.3V 1A SYNC 6USMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
CONN RCPT EYEMAX datasheet.pdf
HONEYWELL ZEPHYR AIRFLOW SENSOR datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 9-18VIN +/-15VOUT datasheet.pdf