Hirose Electric Co Ltd QR/P18-12UNIT(65)
QR/P18-12UNIT(65) picture photo
Mfg. Part Number
QR/P18-12UNIT(65)
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
TOOL ACCY
Datasheet Download
QR/P18-12UNIT(65).pdf
Availability of QR/P18-12UNIT(65)
QUANTITY
QR/P18-12UNIT(65) Order Process
Ship out your order
Specifications of QR/P18-12UNIT(65)
Internal Part NumberEIS-QR/P18-12UNIT(65)
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR/P18-12UNIT(65)
Related LinksQR/P18-1, QR/P18-12UNIT(65) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
QR/P18-12UNIT(65) Details Description
Related parts for QR/P18-12UNIT(65)
DIODE PIN ATTENUATOR 100V SOT-23 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER PIN 40POS R/A GOLD datasheet.pdf
RES SMD 113K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 200W datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
RES 0.62 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 28VOUT 100W datasheet.pdf
DIODE SW 1.5A 100V 150NS DO214AA datasheet.pdf
RES 576 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V datasheet.pdf