Hirose Electric Co Ltd QR/P4-32S-C(06)
QR/P4-32S-C(06) picture photo
Mfg. Part Number
QR/P4-32S-C(06)
Brief Description
CONN SOCKET HOUSING 32 POS
Datasheet Download
QR/P4-32S-C(06).pdf
Availability of QR/P4-32S-C(06)
QUANTITY
QR/P4-32S-C(06) Order Process
Ship out your order
Specifications of QR/P4-32S-C(06)
Internal Part NumberEIS-QR/P4-32S-C(06)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyBackplane Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR/P4-32S-C(06)
Related LinksQR/P4-3, QR/P4-32S-C(06) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
QR/P4-32S-C(06) Details Description
Related parts for QR/P4-32S-C(06)
TRIMMER 200 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES 5M OHM 1.5W 1% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK 18POS 45DEG ENTRY 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
SMA PNL MT PLUG 2 HOLE 1/2 RND datasheet.pdf
RES 5.11 OHM 3W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
SHEET POLYESTER 38.1MM SQ 5/PK datasheet.pdf
STD STSAPR180F230OK datasheet.pdf
RELAY MOSFET SPST .75A 30V TSON datasheet.pdf
55A CABLE/DUAL 10/ SM datasheet.pdf