Qualtek Electronics Corp. QR3-13/4-QC48IN-20
QR3-13/4-QC48IN-20 picture photo
Mfg. Part Number
QR3-13/4-QC48IN-20
Brief Description
HEATSHRINK 13/4MM-48"
Datasheet Download
QR3-13/4-QC48IN-20.pdf
Availability of QR3-13/4-QC48IN-20
QUANTITY
QR3-13/4-QC48IN-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of QR3-13/4-QC48IN-20
Internal Part NumberEIS-QR3-13/4-QC48IN-20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)QR3-13/4-QC48IN-20
Related LinksQR3-13/4-, QR3-13/4-QC48IN-20 Datasheet, Qualtek Electronics Corp. Distributor
QR3-13/4-QC48IN-20 Details Description
Related parts for QR3-13/4-QC48IN-20
JACK TIP METAL-CLAD .080" YELLOW datasheet.pdf
CONN RECEPT 50POS 0.5MM GOLD SMD datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 520MHZ SOT23-6 datasheet.pdf
PHOTODIODE PIN FLAT 110DEG ZBEND datasheet.pdf
RES SMD 453 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
TEN60 VERT PLUG ASSY 1P-6S datasheet.pdf
RES 96.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 328 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
600MM NPN 0.5M CONNECTOR datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
ASSY PIN EURO C/2 48 POS MFBL datasheet.pdf