Panduit R100X150V7T
R100X150V7T picture photo
Mfg. Part Number
R100X150V7T
Brief Description
THERM TRANS VINYL 1.00 W
Datasheet Download
R100X150V7T.pdf
Availability of R100X150V7T
QUANTITY
R100X150V7T Order Process
Ship out your order
Specifications of R100X150V7T
Internal Part NumberEIS-R100X150V7T
Label TypeRotatable, Self-Laminating
Label Size1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
ColorRed
MaterialVinyl
For Use With/Related ProductsThermal Transfer Printer
Operating Temperature-40°C ~ 93°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R100X150V7T
Related LinksR100X, R100X150V7T Datasheet, Panduit Distributor
R100X150V7T Details Description
Related parts for R100X150V7T
CONN PC PIN CIRC 0.025DIA GOLD datasheet.pdf
IC MOSFET DVR 1A HS 8SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 470PF 2KV NP0 1825 datasheet.pdf
CONN RCPT 66POS BOX MNT W/SCKT datasheet.pdf
IC FPGA 204 I/O 484BGA datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE RED datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT PCB PIN datasheet.pdf