Hammond Manufacturing R149-035-000
R149-035-000 picture photo
Mfg. Part Number
R149-035-000
Manufacturer
Product Category
Box Accessories
Brief Description
COUPLING ELBOW FOR RECT TUBE
Datasheet Download
R149-035-000.pdf
Availability of R149-035-000
QUANTITY
R149-035-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of R149-035-000
Internal Part NumberEIS-R149-035-000
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Boxes, Enclosures, Racks
FamilyBox Accessories
SeriesTara Plus
Accessory TypeElbow
For Use With/Related ProductsSuspension Systems
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R149-035-000
Related LinksR149-0, R149-035-000 Datasheet, Hammond Manufacturing Distributor
R149-035-000 Details Description
Related parts for R149-035-000
FIXED IND 22UH 17.7A 5 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DIN RA HEADER F datasheet.pdf
CONN PLUG 50POS 24-26AWG GOLD datasheet.pdf
IC RF AMP 0.5W PA 3.5GHZ 16-QFN datasheet.pdf
IC CLK BUFF SKEW 8OUT 32PLCC datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM datasheet.pdf
XCEDE 3W LEFT 4PVH 4COL datasheet.pdf