Omron Automation & Safety R88M-K11K015C-BS2
R88M-K11K015C-BS2 picture photo
Mfg. Part Number
R88M-K11K015C-BS2
Brief Description
11KW 480V 1500RPM ABS BRK G5 M
Datasheet Download
R88M-K11K015C-BS2.pdf
Availability of R88M-K11K015C-BS2
QUANTITY
R88M-K11K015C-BS2 Order Process
Ship out your order
Specifications of R88M-K11K015C-BS2
Internal Part NumberEIS-R88M-K11K015C-BS2
FamilyMotors - AC, DC
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R88M-K11K015C-BS2
Related LinksR88M-K11, R88M-K11K015C-BS2 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
R88M-K11K015C-BS2 Details Description
Related parts for R88M-K11K015C-BS2
DIP CABLE - HDP10H/AE10M/HDP10H datasheet.pdf
FAN AXIAL 17X8MM 5VDC WIRE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 190PS R/A .050 DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SIDE datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 88MA 26.8 OHM datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
METRAL 1000 REC 8ROW datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS datasheet.pdf