Omron Automation & Safety R88M-W20030T-G11BJ
R88M-W20030T-G11BJ picture photo
Mfg. Part Number
R88M-W20030T-G11BJ
Brief Description
200W 3000 RPM MOTOR WITH 11:1
Datasheet Download
R88M-W20030T-G11BJ.pdf
Availability of R88M-W20030T-G11BJ
QUANTITY
R88M-W20030T-G11BJ Order Process
Ship out your order
Specifications of R88M-W20030T-G11BJ
Internal Part NumberEIS-R88M-W20030T-G11BJ
FamilyMotors - AC, DC
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)R88M-W20030T-G11BJ
Related LinksR88M-W200, R88M-W20030T-G11BJ Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
R88M-W20030T-G11BJ Details Description
Related parts for R88M-W20030T-G11BJ
IC REG LDO 2.5V 1.5A SOT223-5 datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 6V datasheet.pdf
IC SRAM 64KBIT 55NS 84PLCC datasheet.pdf
IC CLOCK GEN PROG FLASH 16-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 3K OHM 5% 1W 2010 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
UNIV. POWER MODULE R/A HEADER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 150W datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M10 NYLON 99MM datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf