Souriau Connection Technology RBGT20-6P15
RBGT20-6P15 picture photo
Mfg. Part Number
RBGT20-6P15
Manufacturer
Product Category
Terminal Junction Systems
Brief Description
TERM MOD GROUND TRACK 20"
Datasheet Download
RBGT20-6P15.pdf
Availability of RBGT20-6P15
QUANTITY
RBGT20-6P15 Order Process
Ship out your order
Specifications of RBGT20-6P15
Internal Part NumberEIS-RBGT20-6P15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Junction Systems
SeriesRB
Type-
Contact Size-
Module Capacity-
Size / Dimension-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RBGT20-6P15
Related LinksRBGT2, RBGT20-6P15 Datasheet, Souriau Connection Technology Distributor
RBGT20-6P15 Details Description
Related parts for RBGT20-6P15
TERM RCPT TIN 18-20AWG SLD datasheet.pdf
CLIMATE CONTROL 16-18000BTU datasheet.pdf
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SO datasheet.pdf
PNL MNT 20MA RED W/WIRE 6" datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
OPTION CARD TACH/TIMER LPAX0600 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 220MA 5.78 OHM datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 140POS .100" datasheet.pdf