TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RD10A18-23-P7-00
RD10A18-23-P7-00 picture photo
Mfg. Part Number
RD10A18-23-P7-00
Datasheet Download
RD10A18-23-P7-00.pdf
Availability of RD10A18-23-P7-00
QUANTITY
RD10A18-23-P7-00 Order Process
Ship out your order
Specifications of RD10A18-23-P7-00
Internal Part NumberEIS-RD10A18-23-P7-00
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RD10A18-23-P7-00
RD10A18-23-P7-00 Details Description
Related parts for RD10A18-23-P7-00
RES SMD 300 OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS .100" DBL SMD datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher Triac Dimming Lighting 8-SOIC N datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156" datasheet.pdf