TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RD10A20-31-P8-00
RD10A20-31-P8-00 picture photo
Mfg. Part Number
RD10A20-31-P8-00
Datasheet Download
RD10A20-31-P8-00.pdf
Availability of RD10A20-31-P8-00
QUANTITY
RD10A20-31-P8-00 Order Process
Ship out your order
Specifications of RD10A20-31-P8-00
Internal Part NumberEIS-RD10A20-31-P8-00
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RD10A20-31-P8-00
RD10A20-31-P8-00 Details Description
Related parts for RD10A20-31-P8-00
CAP TANT 47UF 10V 10% 1210 datasheet.pdf
RES 1.06K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
INSERT MALE 3POS+1GND SCREW datasheet.pdf
IDC SOCKET 2.54MM 6 CONTACTS datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 150V 1A DO220AA datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PNL MNT PIN datasheet.pdf
CAP FILM 0.0018 UF 5 % 2KVDC RAD datasheet.pdf