Susumu RG1005N-4321-B-T1
RG1005N-4321-B-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG1005N-4321-B-T1
Brief Description
RES SMD 4.32KOHM 0.1% 1/16W 0402
Datasheet Download
RG1005N-4321-B-T1.pdf
Availability of RG1005N-4321-B-T1
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
RG1005N-4321-B-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG1005N-4321-B-T1
Internal Part NumberEIS-RG1005N-4321-B-T1
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)4.32k
Tolerance±0.1%
Power (Watts)0.063W, 1/16W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case0402 (1005 Metric)
Supplier Device Package0402
Size / Dimension0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height0.016" (0.40mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG1005N-4321-B-T1
Related LinksRG1005N-, RG1005N-4321-B-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG1005N-4321-B-T1 Details Description
Related parts for RG1005N-4321-B-T1
CONN HEADER 7POS .100" STR TIN datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 3.15A 125VAC/VDC datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A TO220-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 953K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN BACKSHELL W/CLAMP SZ 11 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 30POS PIN datasheet.pdf
FE ADD-ON KIT TUBE 6 MM datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS JAM NUT SKT datasheet.pdf