Susumu RG3216N-1332-W-T1
RG3216N-1332-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-1332-W-T1
Brief Description
RES SMD 13.3KOHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-1332-W-T1.pdf
Availability of RG3216N-1332-W-T1
QUANTITY
RG3216N-1332-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-1332-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216N-1332-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)13.3k
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-1332-W-T1
Related LinksRG3216N-, RG3216N-1332-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-1332-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216N-1332-W-T1
RES SMD 1.37K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN CAP ASSY 3POS 14-18AWG RED datasheet.pdf
THYRISTOR SCR 16A 400V TO220AB datasheet.pdf
5MM EUROBLOCK PC STR BLK 5POS datasheet.pdf
RES SMD 1.3 OHM 1.33W 2512 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 2SMD GW datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS PIN datasheet.pdf
STICKER, EMERGENCY RELEASE datasheet.pdf
LED COB CXB2540 4000K WHT SMD datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 10% 1000VDC AXIAL datasheet.pdf