Susumu RG3216N-3323-D-T5
RG3216N-3323-D-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-3323-D-T5
Brief Description
RES SMD 332K OHM 0.5% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-3323-D-T5.pdf
Availability of RG3216N-3323-D-T5
QUANTITY
RG3216N-3323-D-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-3323-D-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216N-3323-D-T5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesIntro to Thin Film Chip Resistors
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)332k
Tolerance±0.5%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-3323-D-T5
Related LinksRG3216N-, RG3216N-3323-D-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-3323-D-T5 Details Description
Related parts for RG3216N-3323-D-T5
VARISTOR 2020V 70KA CHASSIS datasheet.pdf
IC SW QUAD ANLG SPST 16-DIP datasheet.pdf
RES SMD 29.4K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 1.02K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 2.03K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG BLUE 500' datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 20PPM 3.2X5 datasheet.pdf
CONN HDR 120POS 1.27MM datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1A datasheet.pdf