Susumu RG3216N-6813-W-T1
RG3216N-6813-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216N-6813-W-T1
Brief Description
RES SMD 681K OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216N-6813-W-T1.pdf
Availability of RG3216N-6813-W-T1
QUANTITY
RG3216N-6813-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216N-6813-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216N-6813-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)681k
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216N-6813-W-T1
Related LinksRG3216N-, RG3216N-6813-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216N-6813-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216N-6813-W-T1
TRANS PNP 70V 1.5A SOT23-3 datasheet.pdf
JUMPER-H1502TR/A3048R/H1502TR 6" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 6.4MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 9.1UH 288MA 1.44 OHM datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 12VOUT 100W datasheet.pdf
CONN HDR 52POS 0.100 SMD TIN datasheet.pdf
IC DDR3 SDRAM 4GBIT 800MHZ FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
PLUG R/A 5PIN SLD CUP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 75W datasheet.pdf
CAP FILM 1.5NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf