Susumu RG3216V-1430-W-T1
RG3216V-1430-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-1430-W-T1
Brief Description
RES SMD 143 OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-1430-W-T1.pdf
Availability of RG3216V-1430-W-T1
QUANTITY
RG3216V-1430-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-1430-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216V-1430-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)143
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-1430-W-T1
Related LinksRG3216V-, RG3216V-1430-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-1430-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216V-1430-W-T1
IC REG LDO 1.35V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
BATTERY PACK FOR UPS 72V datasheet.pdf
RES SMD 487 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
TOOL INSERT 10POS 2-UP POWER MOD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W datasheet.pdf
SAFETY MAT 1200X1200MM datasheet.pdf
RES SMD 58.3K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
RIF-0-OPT-24DC/230AC/1 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.45A 4WLCSP datasheet.pdf