Susumu RG3216V-3320-C-T5
RG3216V-3320-C-T5 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-3320-C-T5
Brief Description
RES SMD 332 OHM 0.25% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-3320-C-T5.pdf
Availability of RG3216V-3320-C-T5
QUANTITY
RG3216V-3320-C-T5 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-3320-C-T5
Internal Part NumberEIS-RG3216V-3320-C-T5
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package5,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)332
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-3320-C-T5
Related LinksRG3216V-, RG3216V-3320-C-T5 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-3320-C-T5 Details Description
Related parts for RG3216V-3320-C-T5
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 48V datasheet.pdf
TRANSFRM AUDIO 20K TO 250/1K IMP datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
ULTRA-R2 36X600 BLUE RUBBER MAT datasheet.pdf
FIXED IND 25UH 4.4A 35 MOHM TH datasheet.pdf
IC MCU ARM 256K FLASH 100LQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 10V 40W datasheet.pdf