Susumu RG3216V-9100-W-T1
RG3216V-9100-W-T1 picture photo
Mfg. Part Number
RG3216V-9100-W-T1
Brief Description
RES SMD 910 OHM 0.05% 1/4W 1206
Datasheet Download
RG3216V-9100-W-T1.pdf
Availability of RG3216V-9100-W-T1
QUANTITY
RG3216V-9100-W-T1 Order Process
Ship out your order
Specifications of RG3216V-9100-W-T1
Internal Part NumberEIS-RG3216V-9100-W-T1
RoHS InformationCert of RoHS Compliance
Standard Package1,000
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)910
Tolerance±0.05%
Power (Watts)0.25W, 1/4W
CompositionThin Film
FeaturesAutomotive AEC-Q200
Temperature Coefficient±5ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RG3216V-9100-W-T1
Related LinksRG3216V-, RG3216V-9100-W-T1 Datasheet, Susumu Distributor
RG3216V-9100-W-T1 Details Description
Related parts for RG3216V-9100-W-T1
RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804 datasheet.pdf
MODULE POWER 50A 600V SCR CC datasheet.pdf
VARISTOR 198V 250A 2-SMD datasheet.pdf
LED T-3MM DL GRN/YLW DIFF RA PCB datasheet.pdf
HEAT GUN 230V 435 DEG C MAX datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0612 datasheet.pdf
1MM JMPR LGT 305 TYPE D 11POS datasheet.pdf
RES SMD 30.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf