| Internal Part Number | EIS-RGZ-093.3D/H | |
| Number of Outputs | 2 | |
| Voltage - Input (Min) | 8.1V | |
| Voltage - Input (Max) | 9.9V | |
| Voltage - Output 1 | 3.3V | |
| Voltage - Output 2 | -3.3V | |
| Voltage - Output 3 | - | |
| Current - Output (Max) | 303mA, 303mA | |
| Power (Watts) - Manufacture Series | 2W | |
| Voltage - Isolation | 4kV (4000V) | |
| Size / Dimension | 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.9mm x 10.0mm x 7.1mm) | |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C | |
| Efficiency | 75% | |
| Power (Watts) - Max | 2W | |