NorComp RJADK25P7080821
RJADK25P7080821 picture photo
Mfg. Part Number
RJADK25P7080821
Manufacturer
Product Category
Between Series Adapters
Brief Description
ADAPTER RJ45-25POS MALE DB METAL
Datasheet Download
RJADK25P7080821.pdf
Availability of RJADK25P7080821
QUANTITY
RJADK25P7080821 Order Process
Ship out your order
Specifications of RJADK25P7080821
Internal Part NumberEIS-RJADK25P7080821
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Product Training ModulesBackshell Selection Guide
D-Sub Connectors
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyBetween Series Adapters
SeriesRJADK
Convert From (Adapter End)D-Sub, 25 Pin Male
Convert To (Adapter End)Modular, Female Jack, 8p8c (RJ45)
Features-
Color-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RJADK25P7080821
Related LinksRJADK25, RJADK25P7080821 Datasheet, NorComp Distributor
RJADK25P7080821 Details Description
Related parts for RJADK25P7080821
FIXED IND 4.7MH 60MA 25.2 OHM datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 230MA 3.12 OHM datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
IC POT DGTL PB 32TP LN LP 10TQFN datasheet.pdf
RES SMD 56K OHM 5% 1.5W 2512 datasheet.pdf
RES 9.29K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 12PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf