Amphenol Pcd RJFSFTP6A1000
RJFSFTP6A1000 picture photo
Mfg. Part Number
RJFSFTP6A1000
Brief Description
CAT6A CABLE 10.0 M
Datasheet Download
RJFSFTP6A1000.pdf
Availability of RJFSFTP6A1000
QUANTITY
RJFSFTP6A1000 Order Process
Ship out your order
Specifications of RJFSFTP6A1000
Internal Part NumberEIS-RJFSFTP6A1000
Length32.8' (10.0m)
ShieldingDouble Shielded
ColorBlack
FeaturesMolded Plugs
StyleCat6a
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RJFSFTP6A1000
Related LinksRJFSFT, RJFSFTP6A1000 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
RJFSFTP6A1000 Details Description
Related parts for RJFSFTP6A1000
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
RES 1.50K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 8A 250VAC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER 100A datasheet.pdf
CAP TANT 0.68UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 100MA 3.12 OHM datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf