Amphenol Pcd RJFTV2PE2N15100BTX
RJFTV2PE2N15100BTX picture photo
Mfg. Part Number
RJFTV2PE2N15100BTX
Brief Description
RJF TV FIELD THREADED SQ FLANGE
Datasheet Download
RJFTV2PE2N15100BTX.pdf
Availability of RJFTV2PE2N15100BTX
QUANTITY
RJFTV2PE2N15100BTX Order Process
Ship out your order
Specifications of RJFTV2PE2N15100BTX
Internal Part NumberEIS-RJFTV2PE2N15100BTX
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyModular Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RJFTV2PE2N15100BTX
Related LinksRJFTV2PE2, RJFTV2PE2N15100BTX Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
RJFTV2PE2N15100BTX Details Description
Related parts for RJFTV2PE2N15100BTX
UM45-PROFILMM datasheet.pdf
24P MTA156 CONN ASSY 26AWG LF datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
60739A101 CONDUCTOR PUNCH datasheet.pdf
SWITCH INTERLOCK 2NC SLOW ACT datasheet.pdf
Crystal 26.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC-49S datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 36MM datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM 10% 0805 datasheet.pdf
Connector Socket 56 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CABLE TIE GROMMET CINCH datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 1W MELF DO213AB datasheet.pdf