Susumu RM2012B-104/304-NWWP10
RM2012B-104/304-NWWP10 picture photo
Mfg. Part Number
RM2012B-104/304-NWWP10
Brief Description
RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805
Datasheet Download
RM2012B-104/304-NWWP10.pdf
Availability of RM2012B-104/304-NWWP10
QUANTITY
RM2012B-104/304-NWWP10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM2012B-104/304-NWWP10
Internal Part NumberEIS-RM2012B-104/304-NWWP10
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)100k, 300k
Tolerance±0.05%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element50mW
Temperature Coefficient±10ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM2012B-104/304-NWWP10
Related LinksRM2012B-104, RM2012B-104/304-NWWP10 Datasheet, Susumu Distributor
RM2012B-104/304-NWWP10 Details Description
Related parts for RM2012B-104/304-NWWP10
CABLE SMB-RA/SMB-RA 30" RG-316DS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET P-CH 12V 5.9A 1206-8 datasheet.pdf
RES SMD 31.6 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
7.2V MOTOR,BRACKET & WHEEL KIT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf