Susumu RM3216B-202/104-PBVW10
RM3216B-202/104-PBVW10 picture photo
Mfg. Part Number
RM3216B-202/104-PBVW10
Datasheet Download
RM3216B-202/104-PBVW10.pdf
Availability of RM3216B-202/104-PBVW10
QUANTITY
RM3216B-202/104-PBVW10 Order Process
Ship out your order
Specifications of RM3216B-202/104-PBVW10
Internal Part NumberEIS-RM3216B-202/104-PBVW10
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)2k, 100k
Tolerance±0.1%
Number of Resistors2
Number of Pins4
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±25ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height0.020" (0.50mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RM3216B-202/104-PBVW10
Related LinksRM3216B-202, RM3216B-202/104-PBVW10 Datasheet, Susumu Distributor
RM3216B-202/104-PBVW10 Details Description
Related parts for RM3216B-202/104-PBVW10
FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM datasheet.pdf
RES SMD 5.76KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC CPLD 560MC 15NS 240RQFP datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 630V X7R 1210 datasheet.pdf
RES SMD 422 OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 52MQFP datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1' 0.50MM 10POS datasheet.pdf
RES 576 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 20POS .050" R/A PCB datasheet.pdf