TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RNF-100-1-BK-SP-CS5529
RNF-100-1-BK-SP-CS5529 picture photo
Mfg. Part Number
RNF-100-1-BK-SP-CS5529
Brief Description
HEAT SHRINK
Datasheet Download
RNF-100-1-BK-SP-CS5529.pdf
Availability of RNF-100-1-BK-SP-CS5529
QUANTITY
RNF-100-1-BK-SP-CS5529 Order Process
Ship out your order
Specifications of RNF-100-1-BK-SP-CS5529
Internal Part NumberEIS-RNF-100-1-BK-SP-CS5529
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package250
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)RNF-100-1-BK-SP-CS5529
RNF-100-1-BK-SP-CS5529 Details Description
Related parts for RNF-100-1-BK-SP-CS5529
CONN HEADER 70POS .050 VERT SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 18-75VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 25W datasheet.pdf
RES 75 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 750MA 125VAC/VDC datasheet.pdf
RES 10 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X35MM R-TAB datasheet.pdf
MICRO 25C S 36" YEL FLOAT NI datasheet.pdf
CRYSTAL 36.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf